Vilniaus rajono savivaldybės finansuojamas projektas Pagalba kurtiesiems ir neprigirdintiesiems vaikams bei jų šeimoms Vilniaus rajone

Tai tęstinis projektas, kurio dėka šeimoms, gyvenančioms Vilniaus rajone, teikiama individuali pagalba neįgaliesiems, emocinė pagalba šeimos nariams, nuolatinis ryšių palaikymas su šeimos nariais.

Projekto tikslas – teikti kokybiškas, poreikius atitinkančias socialinės reabilitacijos paslaugas kurtiesiems ir neprigirdintiems vaikams bei suaugusiems, gyvenantiems Vilniaus rajono savivaldybėje, didinti neįgaliųjų savarankiškumą, palaikyti gerą šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus emocinės sveikatos būklę bei didinti socialinę gerovę ir sėkmingą integraciją į visuomenę.

Įgyvendinant projektą organizuojame individualią pagalbą neįgaliesiems, teikiame informaciją kurtiesiems ir neprigirdintiems prieinama forma, bei pagalbą sprendžiant kasdieniame gyvenime ar apsilankymų įvairiose institucijose metu kylančias problemas, teiksime individualią pagalbą neįgaliesiems vaikams dalyvaujant aktyviuose vasaros renginiuose, stovyklose ir kituose neformaliojo ugdymo renginiuose, siūlysime socialinę ir emocinę pagalbą kurčių ir neprigirdinčių vaikų šeimos nariams, mokant pasirūpinti neįgaliaisiais šeimoje, pažinti ir valdyti negalią, padėsime spręsti įvairias dėl negalios kylančias problemas.

Teikiame šeimoms reikalingą pagalbą įvairiose gyvenimo situacijose. Todėl iškilus problemoms, klausimams ar neaiškumams, maloniai kviečiame kreiptis. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociacija, nuolat tobuliname savo žinias apie naujausias klausos kompensavimo technines priemones. Pasistengsime suteikti naujausią informaciją apie kurčiųjų ugdymo, socialinių ar medicininių paslaugų naujoves, suteiksime reikiamą pagalbą.