„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Kontaktai

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA 

Adresas: Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius, LT-01303
Telefonas-Faksas: 8 (5) 2120763
Įmonės kodas: 191973072
a/s: LT37 7044 0600 0137 6541,
AB SEB Bankas, banko kodas 70440
El.paštas: pagavabendrija@pagava.lt

Bendrijos pirmininkė: Rima Sitavičienė
Telefonas: +370 676 72299
Elektroninis paštas: Pagava@pagava.lt

Bendrijos pirmininkės pavaduotoja: Joana Vanagienė
Telefonas: +370 606 89902
Elektroninis paštas: Joana@pagava.lt

Projektų vadovė: Rūta Blažienė
Telefonas: +370 61846058
Elektroninis paštas: RutaBlaziene@pagava.lt

Projektų vadovė: Smiltė Redeckaitė
Telefonas: +370 64655108
Elektroninis paštas: Smilte@pagava.lt

Projektų vadovė: Katažina Germanovič
Telefonas: +370 60582891
Elektroninis paštas: Katazina@pagava.lt

Projektų vadovė: Evelina Navikevičienė
Telefonas: +370 67292144
Elektroninis paštas: Evelina@pagava.lt

Bendrijos buhalterė: Jūratė Lapinskienė
Telefonas: +370 62632428
Elektroninis paštas: Jurate@pagava.lt

Darbo laikas:
08.30-17.00 (pietų pertrauka nuo 12.30 iki 13.00)
Dirbame kontaktiniu ir nuotoliniu būdu.

 
Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą