Jei įtariamas klausos sutrikimas

Išsamūs kūdikių ir vaikų klausos tyrimai yra atliekami:

Vilniuje: VUL Santaros klinikų Vaikų konsultacijų poliklinikos Vaikų klausos tyrimų poskyryje. Adresas: Santariškių g. 7, Vilnius. Registracija tel. +370 5 272 0570.
Kaune: LSMUL Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos Ambulato-riniame diagnostikos centre. Adresas: Eivenių g. 2, Kaunas. Registracija tel.
+370 37 703 370

Atvykstant būtina iš anksto užsiregistruoti kūdikių klausos tyrimui atlikti. Registruojantis privalote turėti galiojantį šeimos gydytojo siuntimą gydytojo otorinolaringologo-audiologo konsultacijai gauti. Pasistenkite į tyrimą atvykti su miegančiu kūdikiu.

Registruotis tyrimui galite ir per išankstinės elektroninės registracijos sistemą: www.esveikata.lt.

Bendrija PAGAVA pasiruošusi Jums padėti

Kūdikiui įtarus klausos sutrikimą, tėvai dažnai pasimeta ir jiems kyla daug klausimų. Norėdama padėti tėvams, Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA parengė šį lankstinuką. Svarbiausia, nenuleiskite rankų, laiku atlikite reikalingus tyrimus ir suteikite vaikui reikiamą pagalba. Tik taip užtikrinsite, kad nevėluos vaiko girdimasis suvokimas ir kalbos vystymasis.

Bendrija PAGAVA rūpinasi, kad šeimos, auginančios kurčius ir neprigirdinčius vaikus, gautų visą reikalingą informaciją ir pagalbą. Kreipkitės, jeigu Jums kyla klausimų ar norėtumėte sužinoti apie kitų šeimų patirtis. Bendrija PAGAVA pa-siruošusi Jums padėti.

KŪDIKIŲ KLAUSOS TIKRINIMAS - KĄ SVARBU ŽINOTI TĖVAMS