„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Projekto „Dėl kurčių vaikų ateities“ baigiamoji konferencija

Spalio 18 dieną, įvyko projekto „Dėl kurčių vaikų ateities“ baigiamoji konferencija ir įtraukiojo ugdymo perspektyvų Lietuvoje aptarimas bei užsienio praktikų pristatymas.

Džiaugiamės, kad įtraukiojo ugdymo tema yra aktuali ir galime apie tai kalbėti, dalintis bei diskutuoti gausiame būryje suinteresuotų asmenų. Konferenciją atidarė ir sveikinimo žodį tarė ŠSMM ministro patarėjas Ignas Gaižiūnas.

Dėkojame visiems pranešėjams už informatyvius ir apgalvoti skatinančius pranešimus. Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas, padarykime viską kas mūsų galioje, kad įtrauktis būtų ne tik skambus žodis.

Renginio partneris – Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras.

Nuoširdų ačiū tariame vertėjams, kurių pagalba užtikrinta kokybiška komunikacija. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šio renginio įgyvendinimo.

Renginys organizuojamas bendrijai PAGAVA įgyvendinant projektus:

„Dėl kurčių vaikų ateities“ K2-O4-PK-V-052 finansuojamą EEE finansinio mechanizmo lėšomis. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo dalis;

„Kurčio vaiko šeima“, projekto kodas NAVC 04994, finansuojamą Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.