„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „PAGAVIUKAS“ 2023 (II pamaina)

Liepos 26-30 dienomis stovyklavietėje “Energetikas“ vyko vaikų stovyklos „Pagaviukas“ II pamaina. Ši vaikų stovykla organizuojama kartu su šeimų stovykla “Bėgant iš tylos pasaulio…”. Renginio metu vaikams ir tėvams organizuojamos atskiros užimtumo programos ir veiklos.

Stovyklos metu vaikai daltvavo įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse (piešimo, balionų lankstymo, smėlio pilių statymo), edukacijose, žaidė sporto žaidimus. Kūrybinių dirbtuvių metu sukurti kūriniai buvo eksponuojami surengtos parodos metu. Be visų renginių gausos vaikai taip pat smagiai leido laiką ant batuto, džiaugėsi linksmybėmis muilo putose.

Programoje vykdytos veiklos apima meninį, edukacinį švietimą, fizinio aktyvumo ir socialinės atsakomybės skatinimą. Tarp užsiėmimų buvo planuojami įvairūs žaidimai (stalo, sporto, loginiai, emocijų pažinimo), kurie padėjo vaikams linksmai praleisti laisvą laiką bei pažinti save ir geriau suprasti kitus.

Stovyklos metu buvo organizuojama išvyka į Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Klaipėdos senamiestį, Palangos Gintaro muziejų, botanikos sodą.

Stovyklos metu buvo užtikrinamas nuolatinis vertimas į gestų kalbą.

Dėkojame visiems stovyklos dalyviams, vadovams ir gestų kalbos vertėjams už smagų ir prasmingą laiką kartu.

Renginys dalinai finansuojamas: Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kultūros rėmimo fondo, Vilniaus miesto savivaldybės ir bendrijos PAGAVA lėšomis.