„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

25-ąjį kartą bendrija subūrė šeimas iš visos Lietuvos į vasaros poilsio stovyklą „Bėgant iš tylos pasaulio…“ į kurią šiemet atvyko virš 300 dalyvių

Atidarymo renginyje apsilankė Irūnos ir Mariaus duetas, jubiliejinės stovyklos proga dalyviams skyrė muzikinę dovaną. Dueto kūriniai buvo verčiami į gestų kalbą. Po pasirodymo dalyviai vaišinosi tortu ir rėmėjų kepiniais, bendravo ir smagiai leido laiką kartu. Vaikai sulaukė linksmos pramogos – putų šou.

Visą laikotarpį stovyklautojai dalyvavo įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, paskaitose, savitarpio pagalbos grupėse su psichologe, individualiai konsultavosi su surdopedagoge ir psichologe rūpimais klausimais. Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir edukacijose, o užsiėmimų metu sukurti kūriniai buvo eksponuojami surengtos parodos metu. Be visų renginių gausos vaikai taip pat smagiai leido laiką ant batuto.

Neapsieita be tradicinių renginių tokių kaip sporto šventė pajūryje, smėlio pilių statymo konkursas, kurį vainikavo Neptūno ir undinėlių apsilankymas ir dalyvių apdovanojimas. Taip pat vyko madų šou, kurio metu dalyviai kūrė įvaizdžius ir demonstravo susirinkusiems, organizuotas interaktyvus žaidimas – protmūšis, o pajūryje vyko aitvarų leidimo šventė. Dalis dalyvių turėjo galimybę sudalyvauti organizuotoje ekskursijoje, kurios metu aplankė Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Klaipėdos senamiestį, Palangos Gintaro muziejų, botanikos sodą, dalyvavo edukacijose.

Be visų veiklų šeimos bendravo tarpusavyje, dalinosi patirtimi, pasiekimais, kartu leido laiką pajūryje. Visos dienos buvo kupinos renginių ir gerų emocijų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Didelį nuoširdų AČIŪ tariame gausiam savanorių būriui, kurie padėjo pasiruošti šiam renginiui ir užtikrino, kad visą stovyklos laikotarpį sėkmingai vyktų visos suplanuotos veiklos. Dėkojame, kad esate su mumis!

Renginys dalinai finansuojamas: Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kultūros rėmimo fondo, Vilniaus miesto savivaldybės ir bendrijos PAGAVA lėšomis.

Renginio remėjai: Irūnos ir Mariaus duetas; Laima Lapkauskaitė; UAB Klausos technika; UAB „PREZO“; Kepyklėlė-kavinukė Agluona. Dėkojame už Jūsų paramą.