„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Įvyko pirmieji šiais metais mokymai bendrijos PAGAVA jaunuoliams

Saulėtą balandžio savaitgalį bendrijos PAGAVA jaunuoliai susitiko jaunimo mokymuose! Mokymų metu tobulinome psichologinio atsparumo įgūdžius, stiprinome socialinį ir emocinį intelektą bei plėtėme žinias neapykantos kalbos prieš neįgaliuosius prevencijos tema. Jaunuoliai sužinojo kas yra patyčios, neviltis ir baimė būti nesuprastam ir atskirtam nuo kitų. Dalyviai kviestinių patyrusių lektorių pagalba mokėsi atskirti įvairias neapykantos formas. Be to, įgavo ir praktinių žinių, atliko daug grupinių uždavinių, pristatė savo mintis ir padarė pristatymus, atliko lektorių užduotus darbus, diskutavo bei kėlė įvairius klausimus.

Smagiai ir turiningai praleidome savaitgalį gamtoje, mėgavomės šiltu oru. Mokymų metu buvo užtikrintas vertimas į lietuvių gestų kalbą. Džiaugiamės, kad susirinko tiek daug energingų, entuziastingų jaunuolių. Tikimės, kad įgytos žinios padės labiau pasitikėti savimi ir tvirčiau eiti gyvenimo keliu!

Mokymus organizavo bendrija PAGAVA įgyvendindama Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo 2023 m. projektą „Kurčio vaiko šeima“.