„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Labdaros koncertas „Gyva mūsų Žemė“

Balandžio 6 dieną Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA jau ketvirtą kartą iš eilės organizavo labdaros koncertą, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Labdaros koncerte „Gyva mūsų Žemė“ atlikėjai savo dovanojama muzika bei poezija siekė atkreipti dėmesį į klausos negalią turinčius vaikus.

Koncerte pasirodė muzikos krypties meno daktarė Jūratė Landsbergytė, dainininkė Asta Pilypaitė su būriu savo mokinių, Viktorija Marija Zabrodaitė, Gabijos gimnazijos mokytojų dainos teatras, Gitana Merkelienė, Klaudia Merkelis, Edmundas Atkočiūnas.

Susirinkusio žiūrovų būrio akis ir ausis lepino muzika, poezijos eilės, suaugusių ir mažųjų atlikėjų dainos. Viską suprasti kurtiesiems padėjo savanoriai gestų kalbos vertėjai. Koncerto metu buvo įteikti klausos aparatai Gretai Bazarauskaitei, kurie nupirkti už ankstesnių renginių metu surinktas lėšas.

Koncertas buvo suorganizuotas visiems neatlygintinai suvienijus jėgas, bendras idėjas ir gerus norus. Dėkojame atlikėjams, vertėjams, bažnyčios, kurioje vyko koncertas atstovams, garso režisieriui, UAB “NGR servisas”, kuri užtikrino technines galimybes kokybiškam garsui ir visiems žiūrovams už tai, kad buvote kartu.

Nors lėšų surinkome ir nedaug, jos labai svarbios klausos aparatų įsigijimui.