„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Užsimezgė bendradarbiavimas su Izraelio ambasada Lietuvoje

2017 m. vykusioje vaikų vasaros poilsio stovykloje PAGAVIUKAS, lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje. Šią vasarą vaikai stovykloje turėjo išskirtinę galimybę susitikti su kurčiu pasaulio banglenčių čempionu Ido Dar-El ir išbandyti irklenčių sportą vandenyje. Dėl šio vizito organizavimo esame dėkingi Izraelio ambasadai. Stovykloje viešėjęs ambasadorius liko nustebintas kurčių ir neprigirdinčių vaikų gausa ir aktyvumu stovykloje, išreiškė susidomėjimą bendrijos PAGAVA veikla ir norą tęsti užsimezgusį bendradarbiavimą.

Vėliau bendrijos PAGAVA vadovė kartu sus atstovėmis lankėsi ambasadoje ir įteikė oficialią padėką ambasadoriui. Taip pat buvo aptartos ateities bendradarbiavimo galimybės. Džiaugiamės, kad ambasada teikia prioritetą vaikams, rodo susidomėjimą organizacijos veikla ir pasisiūlė prisidėti prie organizuojamo Kalėdinio renginio kurtiesiems ir neprigirdintiems vaikams. Bendrija PAGAVA jau gavo ambasados paramą Kalėdinėmis dovanėlėmis vaikams.

Rugpjūčio 27 d., gavę ambasadoriaus kvietimą, kartu su grupe bendrijos PAGAVA narių, dalyvavome dviračių žygyje Vilniaus gatvėmis. Paskutinį vasaros sekmadienį praleidome aktyviai, drauge paminėjome artėjančius žydų naujuosius metus, sudalyvavome gražiame renginyje. Džiaugiamės užsimezgusia draugyste ir turiningais susitikimais.