Vilniaus rajono savivaldybės finansuojamas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektas “Kurčio vaiko šeima 2020”

Tai tęstinis projektas, kurio dėka šeimoms, gyvenančioms Vilniaus rajone, teikiama individuali pagalba neįgaliesiems, nuolatinis ryšių palaikymas su šeimos nariais.

Projekto tikslas – gerinti Vilniaus raj. savivaldybės kurčių ir neprigirdinčių vaikų ir jaunimo bei jų šeimos narių gyvenimo kokybę ir integraciją į visuomenę, teikiant kokybiškas, kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų poreikius atitinkančias socialinės reabilitacijos paslaugas.

Įgyvendinant projektą organizuojame individualią pagalbą neįgaliesiems, teikiame informaciją kurtiesiems ir neprigirdintiems prieinama forma, bei pagalbą sprendžiant kasdieniame gyvenime ar apsilankymų įvairiose institucijose metu kylančias problemas, teikiame individualią pagalbą neįgaliesiems vaikams, pagal poreikius pavėžėjimo paslaugas. Palaikome nuolatinį ryšį su šeimomis, kuriose auga klausos negalią turintys vaikai, teikiame konsultacijas kaip pasirūpinti neįgaliaisiais šeimoje, pažinti ir valdyti negalią, padedame spręsti įvairias dėl negalios kylančias problemas.

Teikiame šeimoms reikalingą pagalbą įvairiose gyvenimo situacijose. Todėl iškilus problemoms, klausimams ar neaiškumams, maloniai kviečiame kreiptis. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociacija, nuolat tobuliname savo žinias apie naujausias klausos kompensavimo technines priemones. Pasistengsime suteikti naujausią informaciją apie kurčiųjų ugdymo, socialinių ar medicininių paslaugų naujoves, suteiksime reikiamą pagalbą.

Gautas ir panaudotas finansavimas: 20 720 Eur