„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Vaikų ir tėvų psichologinis imunitetas – sėkmės ir sveikatos pamatas

Pirmąjį spalio savaitgalį bendrijos PAGAVA šeimos susitiko ir turiningai praleido laiką AERODREAM sodyboje, kur vyko 2 dienų mokymai „PSICHOLOGINIS IMUNITETAS – SĖKMĖS IR SVEIKATOS PAMATAS“, skirti klausos negalią turintiems bendrojo ugdymo mokyklose besimokantiems vaikams ir jų tėvams.

Dviejų dienų mokymų metu daug dėmesio skirta vaikų emocinei būsenai, kylantiems iššūkiams mokykloje ir jų sprendimo būdų paieškai, bendravimo su bendraklasiais ir visa mokyklos bendruomene ypatumams. Vaikai, praktinių užsiėmimų metu, talkinant specialistų komandai, stiprino savo psichologinį atsparumą, pasitikėjimą savimi ir supančia aplinka, sprendimų priėmimo įgūdžius.

Tėvai dalyvavo teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose, kuriuose buvo kalbama apie psichologinį tėvų imunitetą bei jo svarbą vaiko gyvenime ir ugdyme. Dalyviai mokėsi generuoti norimą nuotaiką ir energijos lygį, valdyti dėmesį. Streso valdymo dirbtuvėse tėvai išgrynino asmeninius iššūkius, streso priežastis, galėjo išbandyti streso valdymo metodus bei sudaryti streso valdymo planą.

Mokymai organizuojami bendrijai PAGAVA įgyvendinant EEE finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamą projektą „Dėl kurčių vaikų ateities“, kuris yra Aktyvių piliečių fondo dalis bei įgyvendinant SADM finansuojamą projektą „Kurčio vaiko šeima“.