„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Mokymai šeimoms

Saulėtą rugsėjo savaitgalį, bendrijos PAGAVA šeimos susirinko gražioje sodyboje „Dzūkijos perlas“, kurioje vyko 2 dienų mokymai šeimoms. Tėveliai sėmėsi žinių, dalinosi savo patirtimis bei turiningai praleido laiką. Pirmąją dieną šaunioji lektorė Lidija skaitė paskaitą apie psichologinį tėvų imunitetą bei jo svarbą vaiko gyvenime ir ugdyme. Po paskaitos tėvai nestokojo gerų atsiliepimų bei puikių emocijų.

Antrąją dieną, lektorius Lukas stiprino tėvų komandinio darbo įgūdžius bei įvairiomis kūrybos formomis skatino tėvelius atsiskleisti, pasidalinti savo emocijomis, mintimis bei išlipti iš savo komforto zonos.

Kol tėvai mokėsi, vaikai leido laiką, žaidė, piešė, kūrė kartu su bendrijos PAGAVA savanorėmis. Dėkojame joms už pagalbą!

Dėkojame puikiems lektoriams bei mokymų dalyviams už aktyvumą ir norą plėsti savo žinias!Mokymai buvo rengiami bendrijai PAGAVA įgyvendinant Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo 2022 m. projektą „Kurčio vaiko šeima“.