„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Įvyko NVO atstovų mokymai

Š.m. rugsėjo 10 d. įvyko bendrijos PAGAVA organizuoti antrieji mokymai smurto prieš neįgaliuosius prevencijos tema. Pirmieji mokymai, kurie vyko balandžio pirmąjį savaitgalį, buvo skirti jaunimui, antrieji – NVO atstovams, suaugusiems organizacijos nariams, tėveliams, auginantiems klausos negalią turinčius vaikus, tiems kurie yra arčiausiai savo neįgalaus vaiko ir gali pastebėti tai, kas dažnai nematoma kitiems.

Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su smurto rūšimis, apraiškomis. Suaugusieji organizacijų nariai sužinojo apie smurto prevencijos priemones, išmoko atpažinti galimą smurtą, suteikti pagalbą, sužinojo kada ir kur reikėtų kreiptis pagalbos. Mokymai bendrijos PAGAVA nariams tai ne tik proga sužinoti naujų bei naudingų dalykų, įgyti žinių, o tuo pačiu tai puiki galimybė pasidalinti savo patirtimi, diskutuoti kartu leisti laiką neformalioje aplinkoje.

Veikla vykdoma bendrijai PAGAVA įgyvendinant Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo 2022 m. projektą „Kurčio vaiko šeima“, projekto kodas NAVC 02745.