„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

MOKYMAI ŠVIETIMO SPECIALISTAMS

Rugpjūčio 24 ir 25 dienomis buvo surengti mokymai švietimo specialistams, kurie vyko Šeduvoje ir Palangoje. Susirinko gausa aktyvių, smalsių ir įtraukiuoju ugdymu besidominčių švietimo specialistų.

Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su bendraisiais ugdymo planais, rekomendacijomis dėl ugdymo organizavimo, kai mokykloje mokosi vaikas su klausos sutrikimais. Lektoriai skaitė paskaitas apie vaikų su klausos negalia pasiekimus ir iššūkius bendrojo lavinimo mokyklose, mokymosi specifiką, suvokimo, bendravimo ypatumus, gestų kalbą, klausos aparatus ir kochlearinius implantus, informavo dalyvius apie reikalingą pagalbą bei būtiną mokyklos bendruomenės ir šeimos komunikaciją.Džiaugiamės, kad švietimo specialistai domisi ir stengiasi dėl kurčių ir neprigirdinčių vaikų ugdymo ir rūpinasi kuo sėkmingesniu įtraukties procesu.

Mokymai organizuojami bendrijai PAGAVA įgyvendinant projektą „Dėl kurčių vaikų ateities“ K2-O4-PK-V-052 finansuojamą EEE finansinio mechanizmo lėšomis. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo dalis, bei įgyvendinant Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM finansuojamą Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo 2022 m. projektą „Kurčio vaiko šeima“.