„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

KONFERENCIJA „KAS BENDRO TARP 54+ IR SAVANORYSTĖS“

KVIEČIAME! Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA kartu su VšĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centru 2015-2021 metais Vilniaus regione įgyvendino projektą „Vyresnio amžiaus darbingų asmenų įtraukimas į savanorišką veiklą ir bendrųjų gebėjimų ugdymas“.

Bendrijos PAGAVA narius, kurčiųjų bendruomenės atstovus, darbdavius ir visus besidominčius savanoryste kviečiame dalyvauti projekto baigiamojoje  konferencijoje „KAS BENDRO TARP 54+ IR SAVANORYSTĖS“, kuri vyks 2021 m. spalio 16 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu nuo 9 iki 15 val.

Bus užtikrintas vertimas į lietuvių gestų kalbą.

Prisijungimą prie nuotolinės transliacijos atsiųsime visiems užsiregistravusiems registracijos metu nurodytu el. paštu. 

Registracija į konferenciją vyksta iki 2021 m. spalio 12 d. paspaudus šią nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/1PTQo9FxmRfD39lQKBhKQZ3C70o-0BIDEu9rSp_vgko0/edit

Konferencijos metu bus siekiama atkreipti dėmesį į vyresnio darbingo amžiaus asmenų, tame tarpe neįgaliųjų, užimtumo, aktyvaus socialinio ir profesinio gyvenimo galimybes, paskatinti vyresnio amžiaus žmones aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, ieškoti būdų ir priemonių savirealizacijai. Taip pat bus siekiama atkreipti visuomenės ir darbdavių dėmesį į vyresnio darbingo amžiaus asmenų neišnaudojamą potencialą bei jų galimybes konkuruoti šiuolaikinėje darbo rinkoje. Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Vyresnio amžiaus darbingų asmenų įtraukimas į savanorišką veiklą ir bendrųjų gebėjimų ugdymas“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.