„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

SAVANORYSTĖS MOKYMAI

Rugsėjo 11-12 dienomis vyko Savanorystės mokymai, kuriuose dalyvavo asmenys dažnai savanoriaujantys bendrijos PAGAVA veiklose bei renginiuose, norėdami pagilinti savo žinias. Nevyriausybinėse organizacijose savanoriai atlieka ypatingai svarbų vaidmenį, jų pagalba NVO yra itin reikšminga. Mokymų metu dalyviai buvo mokomi savanorių pritraukimo būdų, veiklų organizavimo, darbų paskirstymo principų. Taip pat kalbėta apie savanorystės naudą gavėjui ir davėjui, savęs pažinimą ir savo galių pritaikymą, pozityvų mąstymą, krizinių situacijų ir streso valdymą.

Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti savanorius!  Svarbu noras ir iniciatyvumas vykdant veiklas kurčių ir neprigirdinčių vaikų bei jų šeimų labui. Savanoriaudami pas mus susipažinsite su kurčiųjų kultūra, užmegsite naujas pažintis, įgysite patirties.

 Mokymus organizavo bendrija PAGAVA įgyvendindama Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Savanorystės vertė davėjui ir gavėjui“ (Projekto Nr. NVOIS 01379).