„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Tradicinė šeimų stovykla „Bėgant iš tylos pasaulio…“ 2021

Kaip ir kasmet, liepos pabaigoje, bendrijos PAGAVA nariai susirinko Šventojoje, kur šiuo metu vyksta Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, stovykla „Bėgant iš tylos pasaulio…“. Į stovyklą sugužėjo daugiau nei 250 žmonių iš visos Lietuvos. Šventinio atidarymo metu, vaikus džiugino suorganizuota estafetė su dovanomis, o vakare laukė staigmena – putų patranka, kuri tikrai kiekvienam mažajam stovyklautojui paliko didžiulį įspūdį.

Nors penktadienį turėjusios vykti sporto šventės metu oras parodė savo kaprizus, tačiau vaikai itin originalias užduotis įvykdė salėje. Šeštadienio popietę visų lauktos Neptūno šventės metu, nuostabusis iš gelmių pasirodęs Neptūnas įvertino įspūdingo grožio ir dydžio pilis, kurias paplūdimyje entuziastingai statė vaikai. Vaikai visą dieną galėjo džiaugtis ir stovyklautojams užsakytu batutu.

Kiekvieną dieną stovyklautojai buvo kviečiami į mankštą, vyko susitikimai su surdopedagoge bei psichologe, šeimų bendravimo vakarai, šėlionės diskotekoje bei rodomi filmukai vaikams.

Paskutinioji stovyklos diena taip pat buvo labai smagi, į pajūrį susirinko daugybė šeimų su aitvarais, oras Aitvarų šventei buvo puikus, tad stovyklos uždarymo dieną, ore skraidžiojo kelios dešimtys aitvarų.

Jau laukiame kitų metų!

Už dovanėles dėkojame Klausos centras UAB Audiomedika.

Stovykla dalinai finansuojama Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM, Vilniaus miesto savivaldybė ir bendrijos PAGAVA lėšomis.