„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Vilniaus rajono kurtiesiems ir neprigirdintiesiems bei jų šeimų nariams teikiamos paslaugos


Bendrija PAGAVA, įgyvendindama Vilniaus rajono 2020 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, teikia individualias paslaugas Vilniaus rajone gyvenantiems kurtiems ir neprigirdintiems vaikams ir jų šeimoms. Padedame šeimoms, auginančioms vaikus, turinčius klausos negalią, spręsti įvairias problemas, mokslo ar darbo vietoje kylančius sunkumus, teikiame informaciją kurtiesiems prieinama forma, mokome savarankiškai spręsti kasdienes problemas apsilankymų įvairiose institucijose metu kylančias problemas, pagal poreikį teikiame pavėžėjimo paslaugas. Taip pat teikiame konsultacijas, kaip pasirūpinti neįgaliaisiais šeimoje, pažinti ir valdyti negalią, bei pagalbą, sprendžiant iškylančias aktualias problemas ir klausimus neįgaliųjų šeimos nariams.

Norime pasidžiaugti, kad net ir pandemijos metu, Vilniaus rajono socialinės reabilitacijos projekto įgyvendinamos veiklos ir paslaugų teikimas nesustojo, informacija, paslaugos ir konsultacijos buvo arba nuotoliniu būdu, arba laikantis visų saugumo rekomendacijų pagal poreikį individualiai.

Vilniaus rajone įgyvendinamas socialinės reabilitacijos projektas susilaukė bendrijos narių, gyvenančių Vilniaus rajone, susidomėjimo ir aktyvaus įsitraukimo. Bendrija PAGAVA džiaugiasi į projektą įsitraukusių ir teikiamomis paslaugomis besinaudojančių šeimų, gyvenančių Vilniaus rajone, aktyvumu.

Projekto dėka turime ilgamečių savanorių, dalyvaujančių ir aktyviai padedančių įgyvendinti projekto ir bendrijos veiklas. Tikimės, kad Vilniaus rajone, gyvenančių šeimų vis aktyviau įsitraukiančių į projektą, bendrijoje, tik gausės, ir toliau galėsime džiaugtis projekto teikiama nauda!

Bendrija PAGAVA teikia sutrikusios klausos vaikus auginančioms šeimoms reikalingą pagalbą įvairiose gyvenimo situacijose. Todėl iškilus problemoms, klausimams ar neaiškumams, maloniai kviečiame kreiptis. Bendrijos darbuotojai nuolat tobulina savo žinias apie naujausias klausos kompensavimo technines priemones, kurčiųjų ugdymo, socialinių ar medicininių paslaugų naujoves ir yra pasirengę suteikti reikiamą pagalbą.