„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Skelbiame registraciją į vasaros poilsio stovyklą „Bėgant iš tylos pasaulio…2020“

Kviečiame registruotis šeimas į tradicinę Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, vasaros poilsio stovyklą „Bėgant iš tylos pasaulio…2020“

Stovykla vyks liepos 22-26 dienomis prie jūros, patikrintoje ir pamėgtoje vietoje – poilsio komplekse „Energetikas“, Šventojoje.  

REGISTRACIJA PASPAUDUS NUORODĄ: https://forms.gle/d9Z5LCepPc1KhpKC9

Labai prašome registruotis tik jei tikrai planuojate dalyvauti, nes apmokėti privalome už visas rezervuotas vietas, nepaisant to ar žmogus atvyko ar ne. Vietų skaičius ribotas, todėl registruotis galite iki birželio 30 d.

Kviečiame susitikti ir kartu pabūti šeimoms, auginančioms kurčius ir neprigirdinčius vaikus iš visos Lietuvos, pasidalinti patirtimi, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, pabendrauti su specialistais. Stovykloje šeimos ne tik ilsėsis gryname ore, bet ir aktyviai leis laiką sporto varžybose. Bus organizuojamos tradicinės šeimų komandų tarpmiestinės sporto varžybos, konkursai, Neptūno šventė.

Preliminari kaina žmogui – 8 Eur (1 naktis), suaugusiesiems papildomai 1 Eur pagalvės mokestis (1 naktis), pietūs – 5-5.30 Eur (1 diena). Neįgaliesiems vaikams nakvynę ir maitinimą apmokame iš bendrijos PAGAVA įgyvendinamų projektų lėšų. Galutinė kaina priklausys nuo dalyvių skaičiaus. 

Apgyvendinimas 3-4 vietų nameliuose.

Lauksime visų: ištikimiausių stovyklautojų, narių iš visos Lietuvos ir tų, kuriems pirmą kartą prisijungti nedrąsu.

Stovyklavietės vadovybė prašo, kad visi dalyviai atvyktų visoms stovyklos dienoms. Jei dėl svarbių priežasčių į stovyklą negalite atvykti visam stovyklos laikotarpiui, prašome mus kuo greičiau informuoti.

Daugiau informacijos galite kreiptis į bendrijos pirmininkę Rimą Sitavičienę 867672299, e-mail: pagava@pagava.lt

Stovykla dalinai finansuojama iš Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM ir Vilniaus m. savivaldybės lėšų.