„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Šeimų susitikimas Bendrijoje PAGAVA

2020 m. kovo 2 d. 18 val. bendrijoje PAGAVA vyks  šeimų susitikimas! Susitikime dalyvaus audiologė iš JAV Maureen Doty-Tomasula, turinti ilgametės patirties pediatrinėje audiologijoje. Seminaro tema – Šeimos dalyvavimo svarba neprigirdinčių vaikų ugdyme. 

Šeimos, auginančios kurčius ir neprigirdinčius vaikus susiduria su įvairiais iššūkiais skirtingais amžiaus tarpsniais. Bendrijos darbo patirtis rodo, kad bendrystės jausmas, bendravimas su panašaus likimo šeimomis, patirties perdavimas padeda atrasti išeitis iš įvairių situacijų, palengvina emocinę naštą. Todėl kviečiame susitikti šeimas neformalioje aplinkoje prie arbatos puodelio, pabendrauti, pasidalinti problemomis ir pasiekimais. Šeimų susitikimai vyks kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį. 

Prieš kiekvieną susitikimą galite susisiekti bendrijos PAGAVA kontaktais ir pasiūlyti susitikimo temą, išsakyti rūpimus klausimus ar problemas, kurias norėtumėte aptarti. Tai padės mums pasiruošti susitikimui, pakviesime panašios patirties turinčias šeimas.

Apie susitikimų detales ir registraciją paskelbsime atskiru laišku. Pagal poreikį susitikimuose bus užtikrintas vertimas į gestų kalbą!