„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Bendros jaunuolių iš Lietuvos ir Baltarusijos veiklos įgyvendinant Užsienio reikalų ministerijos finansuojamą projektą „Kurčiųjų verslumo skatinimas”

Bendrus projektus kartu su partneriais iš Baltarusijos bendrija PAGAVA organizuoja jau keletą metų iš eilės. Džiaugiamės dalyvių aktyvumu ir drauge pasiektais rezultatais bei naujomis idėjomis. Šiais metais  šeimų stovykloje „Bėgant iš tylos pasaulio…” buvo sudaryta bendra jaunuolių iš Lietuvos ir Baltarusijos savanorių komanda. Jaunuoliai aktyviai dalyvavo veiklose, prisidėjo prie užsiėmimų įgyvendinimo.

Jaunuoliai iš Lietuvos ir Baltarusijos taip pat dalyvavo tarptautiniuose verslumo skatinimo mokymuose, kuriuose ne tik sužinojo apie nuosavo verslo kūrimo subtilybių, bet ir apsikeitė patirtimis bei įgijo naujų pažinčių.

Projektui artėjant į pabaigą  bendrijos PAGAVA jaunuoliai kartu su šeimos nariais nuvyko į Minską, kur dalyvavo demokratijos stiprinimo seminare. Jo metu dalyviai kartu su partneriais iš Baltarusijos atliko komandines užduotis, stengėsi peržengti bendravimo barjerus, mokėsi pilietiškumo principų.

Džiaugiamės projekto dalyvių noru ir entuziasmu bendrauti, plėsti tarptautinius ryšius bei dalyvauti įgyvendinamose veiklose.

Tikimės turiningų bendrų projektų ateityje.