„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Skirkite 2 proc. paramą bendrijai PAGAVA

Mielieji, kviečiame paremti bendriją PAGAVA skiriant jos veiklai 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai gali atlikti visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tam visiškai neišleisite papildomų pinigų, o bendrijai PAGAVA padėsite organizuoti prasmingą veiklą kurtiems ir neprigirdintiems vaikams!  Taip pat paprašykite ir paraginkite savo draugus, kaimynus, bendradarbius skirti 2 proc. bendrijai PAGAVA. Nepamirškite, kad paramą skirti galima tik iki gegužės 1 dienos!

Užpildyti FR0512 04 formą galima VMI internetinėje sveitainėje www.vmi.lt arba užpildytą popierinę siųsti paštu adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai. 

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA – savanoriška, ne pelno siekianti organizacija dirbanti su šeimomis, vaikais bei jaunuoliais turinčiais klausos negalią ir siekianti sudaryti vaikams ir jaunuoliams galimybę turiningai bei saugiai leisti laiką, ugdyti savimonę ir pasitikėjimą savimi. Bendrija nuolat organizuoja stovyklas vaikams bei šeimoms, mokymus jaunimui, savanoriams, tėvams, taip pat siūlo įvairius būrelius, ekskursijas, išvykas, spektaklius su vertimu į gestų kalbą ir kt.