„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Tradicinė Kalėdinė šventė kurtiesiems ir neprigirdintiems vaikams

 

 

 

Kalėdos – stebuklų metas! Labiausiai jo laukia ir džiaugiasi mažiausieji, o jų šypsenos, sulaukus stebuklo džiugina visą šeimą. Tikimės, kad gruodžio 22 d. bendrijos PAGAVA organizuota Kalėdinė šventė vaikams atnešė džiaugsmo kiekvienai dalyvavusiai šeimai.

2018 m. Kalėdinė šventė buvo kupina siurprizų – belaukiant spektaklio mažieji galėjo sukti laimės ratą, kurį dovanojo UAB „Biomedikos centras”, čia pralaimėjusių nebuvo. Prie spektaklio salės susirinkę galėjo pamatyti bendrijos PAGAVA praėjusių metų Kalėdinės šventės ir jubiliejinės 20-osios šeimų stovyklos filmukus. Dėka ištisus metus bendrijos PAGAVA įgyvendinamų projektų, visiems susirinkusiems buvo padovanotas linksmas spektaklis su vertimu į gestų kalbą „HOP!“ Šią dieną, spektaklis dėka aktorių ir atsidavusių vertėjų bendradarbiavimo bei išankstinio pasiruošimo,  sužibėjo naujomis spalvomis. Gestų kalbos vertėjai perteikė ne tik aktorių žodžius, bet ir emocijas, nuotaiką, plastiškais judesiais prikaustė dėmesį. Žiūrovai turėjo galimybę stebėti vertėjus gyvai ant scenos, taip pat matyti padidintą vaizdą ekrane. Toks techninis sprendimas buvo priimtas siekiant užtikrinti, kad vertimas būtų matomas visiems, taip gausiai susirinkusiems į Keistuolių teatro didžiąją salę. Po spektaklio labiausiai lauktas svečias – Kalėdų Senelis įteikė dovanas visiems šventėje dalyvavusiems vaikams!

Bendrija PAGAVA dėkoja visiems privatiems rėmėjams, kurie prisidėjo prie Kalėdinės šventės organizavimo ir Kalėdinio stebuklo kūrimo: UAB „Audiomedika“, UAB „Alma Littera“, UAB „Palink“, UAB „Janida“, UAB „UZU“, UAB „Officeday“, UAB „Elviolė“, UAB „Mini Pasaulis“, UAB „VAGOS prekyba“.

Spektaklis buvo dalinai finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Lietuvos kultūros tarybos ir Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.