„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

KVIEČIAME Į KASMETINĘ KALĖDINĘ ŠVENTĘ VISAI ŠEIMAI!

2018 m. gruodžio 22 d. (šeštadienį) 15:00 val. KEISTUOLIŲ TEATRE (Laisvės pr. 60, Vilnius) bendrija PAGAVA kartu su rėmėjų pagalba dovanos savo nariams nemokamą spektaklį vaikams pagal D. Bisseto pasakas “OP!”(Rež. Aidas Giniotis) su vertimu į gestų kalbą. Po spektaklio į svečius atvyks Kalėdų Senelis, kuris vaikams iki 14 metų (imtinai) įteiks kalėdines dovanėles.

Dovanėles Kalėdų Senelis galės paruošti tik iš anksto užsiregistravusiems vaikams, todėl, brangūs tėveliai, nedelskite ir registruokitės kuo anksčiau!

Jau dabar pradedame registraciją tel.: 864655108 (Eglė), 867969334 (Rūta), el. paštu pagavabendrija@pagava.lt arba ruta@pagava.lt. Registruojantis būtina nurodyti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dalyvausiančių šventėje vardus, pavardes, o vaikų ir amžių (vietų skaičius teatre ribotas)!  REGISTRACIJA IKI GRUODŽIO 7 D.

Kasmet šventėje tėvelius kviečiame prisidėti prie “Kalėdinės aukų dėžutės“. Surinktos lėšos padeda Kalėdų Seneliui įgyvendinti dalį vaikučių svajonių. NEPAMIRŠKITE KILNIOS TRADICIJOS IR ŠIAIS METAIS!