„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Džiaugiamės tokiu gausiu stovyklautojų būriu, kurie nori dalyvauti stovykloje „Bėgant iš tylos pasaulio…“

PRANEŠAME, KAD REGISTRACIJA STABDOMA. Užsiregistravo daugiau nei 300 žmonių ir laisvų vietų nebėra.

Užsiregistravusius į stovyklą, labai prašome pranešti jeigu keičiasi vykstančiųjų skaičius. Taip pat patikslinti informaciją dėl maitinimo ir vietų autobuse (bus reikalinga vieta ar vyksite automobiliu?).

DĖMESIO! Šiais metais stovykla bus jubiliejinė – 20-oji! Ta proga visiems užsiregistravusiems dalyviams užsakysime gražius, geros kokybės  marškinėlius pagal miestų spalvas (nusistovėjusios tradicinės spalvos). Juos išdalinsime stovykloje, marškinėlių kaina 2 EUR kiekvienam. Stovyklos atidarymo renginio metu visi būsime pasipuošę, o kiti poilsiautojai paplūdimyje galės atskirti visus mūsų stovyklautojus.

PRIMENAME, kad mums reikalinga informacija:

  1. kiek žmonių dalyvaus (suaugusių – vardas, pavardė, vaikų – vardas, pavardė ir jų amžius, kuriems šeimos nariams yra nustatytas neįgalumas/darbingumo lygis) ir kiek lovų Jums reikia (jeigu važiuojate su mažais vaikais galima sutaupyti gyvenant, pvz. ne 4 vietų, o 3 vietų namelyje).
  2. kiek asmenų pietaus;
  3. vykstantiems iš Vilniaus – ar rezervuojate vietą autobuse;
  4. jei dėl svarbių priežasčių stovykloje negalėsite dalyvauti visas dienas, prašome mus apie tai  informuoti iš anksto, mėginsime tartis dėl trumpesnio Jūsų stovyklavimo  laiko.
  5. Bendrijos PAGAVA bei regioninių tėvų organizacijų narių neįgaliems vaikams pietus ir apgyvendinimą dalinai apmokėsime iš bendrijos PAGAVA įgyvendinamų projektų lėšų.

 

Susisiekite su mumis el. paštu pagavabendrija@pagava.lt, pagava@pagava.lt arba tel.: +370 4655108, +370 67672299.

Ačiū!