„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Informuojame, kad muzikos ir amatų būreliai vyks ir birželį

Nors mokslai daugeliui vaikų jau baigiasi ir norisi lėkti atostogauti, tačiau bendrija PAGAVA primena, kad organizuojami būreliai dar vyksta! Kviečiame vaikučius lankyti amatų ir dailės užsiėmimus ir muzikos būrelį visą birželio mėnesį. Jei prie grupės dar neprisijungėte – niekada nevėlu to padaryti! Laukiame jūsų!

 

Amatų ir dailės užsiėmimai – tai puiki vieta, kur vaikai atskleidžia kūrybiškumą, improvizuoja, pažįsta save ir aplinką. Būrelio metu piešiama ir tapoma įvairiomis priemonėmis (kreidelėmis, tušu, akvarele, guašu ir t.t.), lipdoma iš molio, karpoma ir susirandama draugų!

Muzikos būrelis – tai vieta, kurioje pasaulis pažįstamas per muziką, lavinamas balsas bei klausa, ugdomas ritmo pojūtis. Būrelyje mokoma naudotis įvairiais muzikos instrumentais bei kuriama kiekvienam vaikui patinkanti muzika.

Būreliai nemokami! Užsiėmimai vyksta Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro patalpose (Filaretų g. 36, Vilnius). Registracija ir daugiau informacijos bendrijos PAGAVA kontaktais.