„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Paremkite bendriją PAGAVA – skirkite jos veiklai 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio

Bendrijos PAGAVA renginius, svarbią informaciją ir naujienas galite rasti www.pagava.lt bei Facebook puslapyje BendrijaPagava.  Pamėkite mūsų Facebook puslapį ir apie organizuojamas veiklas sužinokite pirmieji!

 

Paremkite bendriją PAGAVA – skirkite jos veiklai 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai gali atlikti visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tam visiškai neišleisite papildomų pinigų!

Tam reikia užpildyti formą FR0512 (versija 03), E2 laukelyje nurodant  gavėjo identifikacinį numerį (kodą) 191973072. Nepamirškite, kad paramą skirti galima tik iki gegužės 1 dienos!

Jūsų skirti 2 proc. bendriją pasieks tik tada, kai pateiksite VMI deklaraciją apie savo pajamas GPM308. Tai gali atlikti visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tam visiškai neišleisite papildomų pinigų, o bendrijai PAGAVA padėsite organizuoti prasmingą veiklą kurtiems ir neprigirdintiems vaikams! Taip pat paprašykite ir paraginkite savo draugus, kaimynus, bendradarbius skirti 2 proc. bendrijai PAGAVA.