„Kad rytoj būtum vaiko prisiminimuose, šiandien turi būti jo gyvenime!“ 

Archyvas 2008

2008m. vasario mėn. 21 dieną, 10.00val.,

Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras organizuoja seminarą

„NAUJOS TECHNOLOGIJOS – SĖKMINGAM VAIKŲ, TURINČIŲ KLAUSOS SUTRIKIMĄ, UGDYMUI“


Seminaras vyks Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugymo centre, adresas: Filaretu g. 36, Vilnius

Trumpa seminaro programos anotacija:

 1. Bendras FM sistemų pristatymas.
 2. Detali produktų informacija.
 3. Naujasis „Inspire&Dynamic FM“.
 4. FM pasaulyje: Phonak FM sistemų naudojimas mokyklose.
 5. Girdėti padedančių priemonės ir jų kompensavimo tvarka.
 6. Praktiniai užsiėmimai, patarimai ir rekomendacijos.

Lektoriai:

K. Liegus (UAB „Biomedika“, direktorius),
J. Schnyder (Phonak atstovybės Rusijoje vadovas),
T. Gvelesiani (Phonak audiologas),
D. Sabaliauskaitė (Techninės pagalbos centro neįgaliesiems vyr. specialistė).

       2008 m. vasario 28 dieną, ketvirtadienį, 18.30 val.,

B. Dvariono muzikos mokykloje (Tado Kosciuškos g. 13, Vilnius), 207 klasėjė, muzikos teraupetė
Viktorija Mc Donell (Australija) skaitys pranešimą

„MOKOMĖS KLAUSYTI. MODELIS VAIKAMS. DAINŲ IR MUZIKOS GARSŲ PANAUDOJIMAS MOKANT KALBOS.“


Kviečiame dalyvauti tėvelius ir mokytojus.
Bendrija PAGAVA planuoja
pažintinę ekskursiją į Sankt Peterburgą š.m. birželio 20-25 d.
Vaikų amžius – nuo 14 metų.

Preliminariai kelionės kaina vienam asmeniui 850 Lt + 170 Lt viza (įeina kelionė, nakvynė, pusryčiai).
Neįgaliems vaikams bendrija kompensuos 100 Lt .
Pagal galimybę ieškosime ekskursijos rėmėjų, gal kas galite padėti?

Dalyviai registruojami eiliškumo tvarka.
Prašome registruotis iki š.m. kovo 21 dienos
el.paštu pagava@pagava.w3.lt; tel./faksu 85 2120763 arba mob. 8610 15914.

Taip pat prašome pranešti apie organizuojamą ekskursiją kitiems bendrijos nariams, kad informacija pasiektų kuo daugiau žmonių.

Pagarbiai
Bendrijos PAGAVA valdyba

„Baltijos jaunimo kurčiųjų teatras“

        
Programa „Veiklus jaunimas“           

Bendrijos PAGAVA jaunimo grupė vykdo Jaunimo tarptautinės agentūros projektą „Baltijos jaunimo kurčiųjų teatras“.

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA
Latvijos Kurčiųjų jaunimo organizacija (Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija LNJO)
Estijos kurčiųjų jaunimo organizacija EKNO (Eesti Kurtide Noorte Organisatsioon EKNO)

Trumpai apie projektą.

Projekto tikslas – per teatro veiklą supažindinti sveikuosius su kurčiųjų pasauliu, skatinti tarpusavio supratimą. Siekiant šio tikslo jauni kurtieji iš Baltijos šalių mokysis sceninės išraiškos, savo šalyse kurs interaktyvius spektaklius. Spektaklių aptarimui bus organizuotas bendras susitikimas Nidoje, kurio metu dalyviai rodys spektaklius, bendraus, dalinsis patirtimi, mokysis vieni iš kitų. Spektakliai bus pristatomi vietos bendruomenei kiekvienoje šalyje, į pasirodymus įtraukiant publiką, bendraujant, diskutuojant apie lygias galimybes, griaunant neigiamas nuostatas.

2007 m. lapkričio mėn. Lietuvos iniciatyvinės grupės atstovės Jovita Gronskytė ir Asta Tomoševičiūtė dalyvavo JTBA Jaunimo iniciatyvų projektų vykdytojų mokomajame seminare Aukštadvaryje.

2008 m. vasario 8 -10 d. įvyko iniciatyvinių grupių atstovų susitikimas Rygoje. Susitikimo metu parnteriai buvo supažindinti su projekto veiklomis, aptartos atliktos veiklos, planuojamas susitikimas Nidoje. Nuspręsta bendrą vienos savaitės trukmės susitikimą Nidoje organizuoti balandžio 21-27 d., patvirtinta dienotvarkė, pasiskirstytos ir suderintos veiklos ir atsakomybės.

Šiuo metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos dalyviai kuria spektaklius, vyksta repeticijos.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis leidinys (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Informuojame, kad

  • Negavus finansavimo šiais metais birželio 10-18 d. planuota vaikų vasaros poilsio stovykla „Pagaviukas“ nebus organizuojama.
 • Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centras liepos 11-20 d. Palangoje organizuoja vaikų vasaros poilsio stovyklą „Tylioji pasaka 4“, kreiptis tel. 2611571.

Šią vasarą bus organizuojamos šios bendrijos PAGAVA vasaros poilsio stovyklos:

  1. Šeimų stovykla prie jūros „Bėgant iš tylos pasaulio…“ nuo liepos 24 d. Šventojoje. Preliminari kaina 20 Lt/para, neįgaliems vaikams nemokamai. Į stovyklą važiuosime išnuomotu autobusu. Registruotis iki liepos 1 d. tel., tel. 2120763 arba el.paštas: pagava@pagava.w3.lt
  1. Turistinė kelionė „Plaustais Merkio upe“ rugpjūčio 15-17 d. Kaina 30 Lt, neįgaliesiems nemokamai. Registruotis iki rugpjūčio 1 d., tel. 2120763, el.paštas: pagava@pagava.w3.lt
 1. Bendra Moldovos ir Lietuvos kurčių vaikų stovykla Giruliuose rugpjūčio 18-24 diena, po 10 vaikų iš abiejų šalių. Smulkesnę informaciją skelbsime www.pagava.lt nuo birželio 1 d.
 • Š.m. gegužės 31 d. Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų rebilitacinis profesinio mokymo centras švenčia 60-ties metų jubiliejų, todėl numatytas bendrijos PAGAVA narių susirinkimas neįvyks.
Bendrija PAGAVA š.m. birželio 20-24 dienomis organizuoja ekskursiją į Sankt Peterburgą.

Dar turime kelias vietas, todėl kviečiame važiuoti į vieną gražiausių pasaulio miestų-muziejų. Primename, kad kelionės metu galėsime pamatyti baltąsias naktis.

Kelionės kaina vienam asmeniui 560 Lt. Į šią kainą yra įskaičiuota kelionė autobusu, nakvynė ir gido paslaugos. Dar reikalinga viza, kuri kainuoja 190 Lt. (Neįgaliems – 40 Lt). Neįskaičiuota muziejų bilietų kaina, apie 70 eurų. Neįgaliems vaikams bendrija kompensuos 100Lt.

Vizai ir kelionei į Rusiją reikalingi:

 1. Pasas (asmens tapatybės kortelė netinka) ir paso kopija. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos, tai yra, iki 2008 m. gruodžio 24 d.
 2. Neįg.alumo pažymėjimo originalas ir kopija.
 3. Nuotrauka: Rusijos vizai – spalvota, matinė ant balto fono, 3,5 x 4,5 cm.
 4. Vaikams iki 18 metų, jeigu važiuoja be tėvų, reikalinga turėti notaro patvirtintą vieno tėvų sutikimą (originalas ir kopija).
 5. Anketiniai duomenys: Vardas, pavardė (mergautinė); Gimimo data; Gimimo vieta (valstybė, miestas); Gyvenamoji vieta; Darbovietė, adresas, pareigos, telefonas. Jei naujas pasas, reikia nurodyti, ar buvo Rusijoje ir kiek kartų.

Pageidaujančius važiuoti prašome kuo skubiau, iki gegužės 29 d., registruotis ir pristatyti išvardytus dokumentus bei pradinį 400 Lt mokestį į bendriją PAGAVA, šv. Kazimiero g. 3, Vilnius.

Kontaktai:
tel. 8 (5) 2120763 arba 8 610 15914;
el. paštas: pagava@pagava.w3.lt

Primename ir parašome kuo skubiau registruotis į bendrijos PAGAVA vasaros poilsio šeimų stovyklą „Bėgant iš tylos pasaulio…“, kuri prasideda liepos 24 d.
Stovykla vyks Šventojoje: Jūros g., trijose stovyklavietėse: „Žydroji liepsna“, „Miglė“ ir „Aušra“.
Visos jos yra netoli vandens bokšto, apie 300 m iki jūros.

Vilniečius veš autobusas, todėl prašome iš anksto informuoti, kiek Jums reikės vietų autobuse (vietų skaičius ribotas).

Smulkesnės informaciją teirautis:
tel. 8 (5) 2120763, mob. 8 606 89902 ir
el.paštu: pagava@pagava.w3.lt.

  • Liepos 12 d., šeštadienį, organizuojama kelionė į LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJŲ Rumšiškėse. Kelionės kaina 10 Lt/suaugusiam ir 5 Lt/vaikui. Norinčius prašome registruotis kuo skubiau, iki liepos 9 d., nes turime padaryti sąrašą, kad nereikėtų mokėti už bilietus. Išvykstame 9.30 val., kaip visada: Konarskio troleibusų stotelė, prie gėlių turgelio J.Basanavičiaus gatvėje.
  • Liepos 16 d., trečiadienį, organizuojama ekskursija į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą Pavilnyje, kur yra nedidelis zoologijos sodas, susipažinti su ten gyvenančiais žvėreliais, pasigrožėti Pavilnio gamtos kampeliu ir tiesiog pabūti kartu. Renkamės 9.40 val. prie „MC Donaldo“, kuris yra prie geležinkelio stoties. Išvykstame 10 val. 31 maršrutiniu autobusu, nepamirškite neįgalumo pažymėjimų. Visus dalyvius prašome atsinešti po 2 Lt gyvūnėliams paremti ir po sumuštinį.
  • Liepos 19-20 d. (savaitgalis) organizuojama turistinė kelionė „Plaustais Merkio upe“. Išvažiuojame traukiniu iš Vilniaus į Varėną apie 6 val. (laiką prašome pasitikslinti patiems prieš išvykstant, šiuo metu yra traukinys 5,48 val., bet GS tvarkaraštį gali keisti; bilieto kaina 10,80 Lt.). Kelionės kaina 20 Lt. Norinčius prašome registruotis iki liepos 10 d.
  • Liepos 24-27 dienomis vyks šeimų stovykla prie jūros Šventojoje „Bėgant iš tylos pasaulio…“. Kaina 20 Lt/para (dar tariamės dėl mažesnės kainos), neįgaliems vaikams nemokamai. Į stovyklą važiuosime išnuomotu autobusu (kaina pirmyn ir atgal – 20 Lt/vieta). Išvykstame liepos 24 d., ketvirtadienį, 6 val. ryto, kaip visada: Konarskio troleibusų stotelė, prie gėlių turgelio J.Basanavičiaus gatvėje. Ar visi pageidaujantieji užsiregistravote? Nepamirškite pasiimti į stovyklą marškinėlių su PAGAVOS užrašu!
 • Rugpjūčio 16-17 d. organizuojama dar viena turistinė kelionė „Plaustais Merkio upe“. Išvažiuojame traukiniu iš Vilniaus į Varėną apie 6 val. Kelionės kaina – 20 Lt. Liepos 16 d. vakare kelionės dalyvius į Vilnių parveš autobusas. Norinčius prašome registruotis iki liepos 20 d.
 • Rugpjūčio 19-26 d. organizuojama bendra Lietuvos ir Moldovos kurčių vaikų stovykla Giruliuose, po 10 neįgalių vaikų iš abiejų šalių, vaikų amžius 14-18 m. Norinčius prašome registruotis iki liepos 20 d. Pirmenybė dalyvauti – nedalyvavusiems INTERREG projekte ir registracijos eiliškumo tvarka.

Labai prašome šią informaciją perduoti kitiems bendrijos nariams.

Registruotis
darbo laiku telefonu 85 2120763; mob. 8606 8990
arba el.paštu: pagava@pagava.w3.lt

Bendrijos PAGAVA valdyba

Rugpjūčio 30 d., šeštadienį, organizuojama kelionė į Tauragę ir po Suvalkiją. Norinčius prašome registruotis kuo skubiau, iki rugpjūčio 27 d., nes vietų skaičius ribotas. Išvykstame 8.00 val., kaip visada: Konarskio troleibusų stotelė, prie gėlių turgelio J.Basanavičiaus gatvėje.
Lietuvos kurčiųjų draugija švenčia 70 metų jubiliejų. Ta proga 2008 m. rugsėjo 26 d. rengiama konferencija „Neįgaliųjų teisė į savarankiškumą, socialinę integraciją ir dalyvavimą visuomenės gyvenime“, kuri vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilnius. Konferencijos pradžia 13.30 val. Maloniai kviečiami dalyvauti visi pageidaujantieji.

Konferencijos programa

Sveiki visi!

Štai ir prabėgo vasara, atėjo naujas gamtos etapas, ruduo, kuris mus dar džiugina saulės šiluma. Tikimės, kad ir likusi šių metų dalis atneš daug nepamirštamų įspūdžių. Vasarą išlydėjome Tauragėje, o rudenį kviečiame pasitikti visiems kartu Panevėžyje, kur:

– vykdant NRD 2008 m. projektą bus surengti psichologiniai mokymai „Kas aš esu“, kad geriau pažintume save ir draugus.

– vykdant JRD projektą „Mokomės vieni iš kitų“ susipažinsime su Aukštaitija, aplankysime kelis muziejus, susipažinsime su Panevėžio centru.

Kviečiame visus labai aktyviai dalyvauti. Išvykstame rugsėjo 13 dieną, šeštadienį, 7.30 val. iš Konarskio stotelės (prie Gėlių turgelio). Labai prašome registruotis iki rugsėjo 11 d. (vietų skaičius ribotas). 

GAL ATEITYJE IR BUS…

http://www.alfa.lt/straipsnis/c86121

Š.m. rugsėjo 29 dieną, pirmadienį, 18 val., Vilniuje, Lenkų kultūros centre, Naugarduko g. 76, vyks paskaita

ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ BEI LIGŲ PRIEŽASTYS
IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI.

Paskaitą skaitys garsus lektorius ir knygų autorius Jonas Markūnas.
Paskaitą į gestų kalbą vers gestų k. vertėjas Arūnas Šaukeckas
Maloniai kviečiame dalyvauti.
Bendrijos PAGAVA valdyba
Maloniai kviečiame visus bendrijos PAGAVA narius, ypač projekto „Mokomės vieni iš kitų“ ir stovyklos Giruliuose dalyvius susitikimą „Kaip gyvena Moldovos kurčiųjų jaunimas ir viešnagės Moldovoje įspūdžiai“. Susitikimas vyks spalio 2 d., ketvirtadienį, 18.00 val. bendrijos PAGAVA būstinėje.

Prašome aktyviai dalyvauti.
Bendrijos PAGAVA valdyba

Sveiki visi!

       Kviečiame visus, mažus ir didelius į rudeninę kelionę į Kėdainius, tai miestelis su nuostabiu senamiesčiu, savo nepaprasta istorija. Pakeliui aplankysime įdomias vietoves.

Kelionė vyks šį šeštadienį, 2008-10-11. Išvykstame iš Vilniaus (nuo Konarskio stotelės, netoli gėlių turgelio, kaip visada) 8.00 val. ryto ir grįžtame apie 20-21 val. vakaro. Kelionės kaina 10 lt. Kviečiame registruotis iki spalio 9. Laukiame aktyvaus dalyvavimo. Didelis prašymas pasidalinti informacija su kitais, kas dėl kažkokių priežasčių jos negauna.

Nepamirškite pasiimti studento, moksleivio ar neįgalumo pažymėjimų, skanių sumuštinių ir geros nuotaikos, juk Bobų vasara 🙂

Iki pasimatymo,
Lauksime Jūsų

Bendrijos PAGAVA valdyba

Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ kvietimas dalyvauti Kalėdinių piešinių konkurse.

Šis konkursas respublikinis, jame gali dalyvauti visi neįgalieji, dalyvių amžius neribojamas.

Kalėdinių piešinių konkurso nuostatai

Sveiki visi,
Ar nepamiršote, kad lapkričio 24 dieną – bendrijos PAGAVA gimtadienis?!!?

Ta proga kviečiame visus: tėvelius, didelius, mažus ir pačius mažiausius pagaviukus į visuotinį bendrijos narių susirinkimą, kurio metu drauge atšvęsime 14-ąjį bendrijos PAGAVA gimtadienį.

Susirinkimas ir mažytė šventė vyks lapkričio 22 d., 11 val., Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro salėje, tam pačiam pastate, kur yra ir bendrijos PAGAVA būstinė, adresas: Šv. Kazimiero g. 3


Renginio programa:

Vaikams ir jaunimui:

 • bendrijos PAGAVA muzikos klasės vaikų koncertas
 • įvairūs žaidimai
 • nuotraukų iš šių metų renginių peržiūra

       Tėveliams:

 • informacija apie techninės pagalbos priemonių kurtiesiems įsigijimą
 • apie transporto lengvatas neįgaliesiems
 • galimybės kurtiesiems įsigyti specialybę
 • valstybės parama neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose

       Susitiksime visi, smagiai praleisime laiką kartu.
Kad galima būtų geriau organizuoti renginį, prašome informuoti apie dalyvavimą iki 2008 m. lapkričio 17 d.

Laukiame Jūsų 🙂
Pagarbiai
Bendrija PAGAVA 

Sveiki visi,

Ar kada nors matėte jūrą vėlyvą rudenį??? Ne?!!?
Tada Jūs tikrai turėtume dalyvauti bendrijos PAGAVA organizuojamoje
pažintinėje kelionėje į Klaipėdą. 

Pakeliui užsuksime į Baublius ir galbūt į dar kelias įdomias vietoves, kurios yra netoli autostrados Vilnius-Klaipėda. Susitiksime su Klaipėdos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos moksleiviais. Pasivaikščiosime po Klaipėdą, būtinai nuvažiuosime prie jūros ir grįšime namo. Ką pamatysime dar, PASLAPTIS 🙂
Smagiai praleisime laiką kartu.

Kelionė vyks lapkričio 29 dieną, šeštadienį.
Renkamės kaip visada , prie Konarskio stotelės, netoli gėlių turgelio.
Išvykstame 6 val. ryto. Anksti, užtat sveika 🙂

Nepamirškite pasiimti neįgalumo, studento ar moksleivio
pažymėjimus, sumuštinių visai dienai.
Prašome registruotis iki lapkričio 12 d. !!!
Kelionės kaina 15 Lt.

       Pagarbiai
bendrija PAGAVA
Visiems maloniai pranešame, kad Šventinis Kalėdinis koncertas vyks šių
metų gruodžio 19 d. 19 val., kaip visada, Šv. Jonų bažnyčioje.


Paslaptingos ir nepaprastai žavingos šventės belaukiant…
Nuostabiai praleisto laiko nepamiršime niekada…

Lauksime Jūsų

UAB „Klausos technika“ kviečia apsilankyti Vilniaus arba Kauno padaliniuose gruodžio mėnesį, kadangi visą gruodžio mėnesį bus taikomos kalėdinės nuolaidos įsigijusiems arba užsisakiusiems klausos aparatus, pilnai skaitmenines FM sistemas, signalizavimo priemones kurtiesiems ir neprigirdintiesiems

Pas mus rasite didžiausią šių gaminių pasirinkimą, o kainos tikrai nesikandžioja, nors siūlome tik vokiškus ir švediškus gaminius.

Plačiau apie mūsų siūlomus gaminius galite sužinoti:

UAB „Klausos technika“ kontaktiniai telefonai:
Vilniuje (8 5) 2617024, Kaune (8 37) 332777
Elektroninis paštas info@klausostechnika.lt

Pagarbiai
Artūras Janušauskas
UAB „Klausos technika“ direktorius


Tik paklausyk – Kalėdos beldžias…
2008 m. gruodžio 1 diena

Mieli pagaviečiai,

Nuoširdžiai kviečiame bendrijos PAGAVA vaikus, mamytes, tėvelius, senelius bei visus narius susitikti paskutiniuose ir gražiausiuose šių metų renginiuose:

  • Tradicinis Kalėdinių giesmių koncertas kurtiesiems įvyks gruodžio 19 dieną (penktadienį) 19 val. Šv. Jonų bažnyčioje, (Šv. Jono g. 12, Vilnius). Kalėdų giesmes giedos Vilniaus universiteto ir Pedagoginio universiteto studentų chorai ir Lazdijų mišrus choras, jas gestais atliks kurti jaunuoliai, mažieji pagaviukai padeklamuos eilėraštukų, šoks Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblio grupė. Maloniai kviečiame visus susitikti šį iškilmingą prieškalėdinį vakarą.
 • Bendrijos PAGAVA šventinė Kalėdų eglutė vyks gruodžio 20 d., šeštadienį, 11 val. Kurčiųjų draugijos salėje, Šv.Kazimiero g. 3, Vilnius. Vaikučius kviečiame pasipuošti pasakų herojų drabužiais arba kaukėmis. Tiems vaikams, kuriuos tėveliai laiku užregistruos, šventines dovanėles paruoš Kalėdų senelis. Prašome registruotis iki gruodžio 12 d., 17 val., tel 2120763 arba el.paštu: pagava@pagava.w3.lt

  • Dėkojame visiems, šiais metais parėmusiems bendriją PAGAVA 2 proc. lėšomis ir labai prašome nepamiršti bendrijos ir ateinančiais metais. 2008 metais gautas lėšas panaudojome organizuojant pažintines keliones į Tauragę, Kėdainius, Klaipėdą ir tolimąjį Sankt Peterburgą. 2009 m. gegužės mėnesį planuojame pažintinę kelionę į Krokuvą-Zakopanę-Veličkas. Išsamesnė informaciją apie kelionę bus patalpinta bendrijos svetainėje www.pagava.lt.
  • Primename kad bendrijos PAGAVA būstinėje galite pigiau įsigyti elementų klausos aparatams.
  • Informuojame, kad pasikeitė UAB AUDIOMEDIKA adresas, dabartinis adresas yra T.Kosciuškos g. 24, Vilnius (anksčiau buvo Odminių g.) ir UAB SURDOTECHNIKA adresas, dabartinis adresas Savanorių g. 40, Vilnius (anksčiau buvo Kalvarijų g.). Klausos reabilitacijos centrų adresai yra bendrijos svetainėje www.pagava.lt.
  • Kviečiame užsiprenumeruoti Lietuvos kurčiųjų draugijos laikraštį „Akiratis“ 2009 metams. Laikraščio indeksas 0002, prenumerata metams tik 9.60 Lt. Užsiprenumeruoti laikraštį galite visuose „Lietuvos pašto“ skyriuose iki gruodžio 20 dienos.
  • Primename, Jūsų paslaugoms veikia bendrijos PAGAVA Šeimos paramos tarnyba, adresu Šv.Kazimiero g. 3, Vilnius. Tarnybos darbo laikas 8-17 val., išskyrus penktadienį, telefonas/faksas (85) 2120763, mob. 861015914, el.paštas: pagava@pagava.w3.lt. Prašome kreiptis visais Jums rūpimais klausimais, pagal galimybę suteiksime informaciją ir pagalbą
 • Mums labai svarbu, kad informacija apie bendrijos renginius ir įvairias naujoves pasiektų laiku kuo daugiau bendrijos narių, todėl prašome – nepamirškite mūsų informuoti, jeigu pasikeitė Jūsų adresas, telefonas arba el.paštas.

Prašome perduoti šią informaciją kitiems bendrijos nariams ir pakviesti juos dalyvauti renginiuose.

Linkime visiems ramių ir gražių Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų.

Šv. Kalėdų nuostabi naktis
Tegul išsklaido nerimą ir baimę,
Tegul užgimsta vėl nauja viltis…
Tegul Naujųjų Metų sniegas visas skriaudas džiaugsmu užkloja.

Bendrijos PAGAVA valdyba

Tel./faksas (85) 2120763, el. paštas: pagava@pagava.w3.ltpagava3@yahoo.com