Tapk savanoriu

Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti savanorius!

Mums nesvarbu Jūsų išsilavinimas, amžius ar darbo patirtis. Svarbu noras ir iniciatyvumas vykdant veiklas kurčių ir neprigirdinčių vaikų bei jų šeimų labui. Jeigu domitės kurčiųjų kultūra, mylite vaikus ir mėgstate daryti gerus darbus kitų žmonių labui, kviečiame prisijungti prie šių veiklų: projektų paraiškų rengimas, renginių, mokymų, stovyklų organizavimas, projektų koordinavimas, informacijos internetiniam tinklapiui ir facebook paskyrai rengimas. Veiklų sąrašas nėra baigtinis, nes priimsime ir kartu pamėginsime įgyvendinti ir naujas iniciatyvas!

Savanoriaudami pas mus susipažinsite su kurčiųjų kultūra, įgysite projektų administravimo ir koordinavimo bei įgyvendinimo patirties, užmegsite naujas pažintis, išmoksite gestų kalbos pagrindus. Už Jūsų laiką ir pastangas neatlyginsime piniginiu užmokesčiu, tačiau gausite emocinį pasitenkinimą, savirealizacijos galimybes, darbo patirties. Savanorystės patirtis – vienas iš svarių privalumų įsidarbinant ar keliant kvalifikaciją.

Dėl galimybės prisidėti savanoriška veikla, kviečiame susisiekti  el.paštu pagavabendrija@pagava.lt arba atvykti į bendriją adresu Filaretų g. 36-2, Vilnius.