„Matyti reikia širdimi, girdėti – širdimi ir jausti – širdimi“.  M.K.Čiurlionis

Kviečiame keliauti į Kroatiją

LAIKAS PAGALVOTI APIE ATOSTOGAS 🙂

Atsižvelgiant į gausybę Jūsų siūlymų, kurią šalį aplankyti 2018 metais, bendrijos PAGAVA planuose jau yra ir kasmetinė kelionė. Šį kartą kviečiame nuvykti į žavingąją KROATIJĄ ir jaukius jos kurortus prie Adrijos jūros.

Balandžio 28 d. – gegužės 4 d. organizuojama poilsinė-pažintinė 7 dienų kelionė į Kroatiją autobusu, kurioje pažintį su gražiausiais miestais derinsime su poilsiu prie nuostabiai žydros Adrijos jūros!

Keliausime autobusu per Čekiją, Austriją, Slovėniją su trumpais sustojimais, pro langą pamatysime dar ne vienos Europos šalies kraštovaizdį. Pakeliui aplankysime Liublianą – Slovėnijos sostinę, kurioje turėsime trumpą ekskursiją po miestą, pakeliui nakvosime Čekijoje.

Kroatijoje Jūsų laukia tiek poilsis prie jūros, tiek ekskursijos į Plitvicos ežerų nacionalinį parką, Istrijos pusiasalį, Rovinį – mažą žvejų miestelį, Porečo miestą, Postoinos urvus. (Daugiau informacijos atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams)

Kelionės kaina žmogui 520 Eur ir 50 Eur lankomiems objektams. (Avansinis apmokėjimas 200 Eur iki vasario 27 d.) Į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir 4 vakarienės, pietumis ir 2 vakarienėmis reikės pasirūpinti patiems. Į šią kelionę kviečiame vykti už savo lėšas.

Į kelionę kviečiami suaugę asmenys ir vaikai su tėvais. Be tėvų į kelionę bus priimami vaikai nuo 16 metų (su tėvų pasirašytu sutikimu).

Kelionėje dalyvaus gestų kalbos vertėjas.

Apie savo norą keliauti, prašome mus informuoti iki vasario 15 d., nes priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali kisti kelionės kaina. Daugiau informacijos ir registracija el. paštupagavabendrija@pagava.lt arba tel.: 867672299 (bendrijos pirmininkė Rima).